سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کیسه کامپوزیتی یا کیسه پروپیلن چیست؟

 

کیسه کامپوزیتی یا کیسه پروپیلن چیست؟

کیسه آردی ، سیفی جات ، حبوبات و غیره که اغلب از جنس پلی پروپیلن می باشد را می توان هم به صورت چاپی و هم به صورت ساده تولید کرد و مورد استفاده قرار داد. کیسه کامپوزیت را برای کارخانجات مختلف در ابعاد گوناگون و طرح های چاپی با توجه به نیاز مشتری تولید می شود و به دست مصرف کننده می رسد.

در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه تولید و مواد به کار رفته در این کیسه ها آشنا کنیم.

کیسه های پلی پروپیلن یا به اختصار کیسه های PP   ضمن استحکام بالا، دارای وزن بسیار پایین می باشند. به همین علت این نوع کیسه ها اقتصادی ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی برای بسیاری از محصولات هستند. کیسه های پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع را در بالاترین استانداردهای بسته بندی روز دنیا تامین می نماید. کیسه های پلی پروپیلن بسته به سفارش مشتری، نوع و وزن محصولات مورد بارگیری در ابعاد و همچنین با ضخامت نخ (Denier) مختلف تولید شده و جهت بسته بندی محصولات غذایی، کشاورزی، شیمیایی، کود، پتروشیمی، سیمان، پلیمرها، و… مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کیس های پلی پروپیلن

·      کیسه های ساده و معمولی پلی پروپیلن.

·      کیسه های پلی پروپیلن لمینت دار برای مقاومت بالای کیسه و همچنین مقاوم سازی محتویات در برابر رطوبت و همچنین ممانعت از ریزش و نشتی محتویات کیسه.

·      کیسه های پلی پروپیلن با لایه نایلونی داخلی. این نوع کیسه ها با توجه به لایه نایلونی اضافه شده در داخل کیسه ضمن محافظت محتویات کیسه از عوامل بیرونی همچون رطوبت، موجب استحکام بالاتر کیسه و ممانعت از هرگونه احتمال ریزش محتویات کیسه می گردد.

·      کیسه های ضد لغزش و سرخوردن که دارای بافت ویژه ضد لغزش بوده و موجب ممانعت از سر خوردن کیسه های محتوی مواد به هنگام چیدن تعداد زیادی از کیسه های پر شده بر روی هم در انبارهای بزرگ می گردد.

·      کیسه های مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید که بسته به سفارش مشتری با اضافه نمودن مواد وِیژه در تولید نخ کیسه های تولیدی می توانند از 200 تا 1600 ساعت در برابر اشعه خورشید مقاوم باشند.

·      کیسه های بی رنگ و شفاف که محتویات درون آنها قابل مشاهده بوده و در بسته بندی محصولات فله و همچنین بسیاری از انواع بسته بندی محصولات دیگر قابل استفاده هستند.

کلام آخر

فروشگاه اینترنتی باهران بگ تولید کننده و فروشنده انواع کیسه های صنعتی است. در صورت نیاز به خرید کیسه کامپوزیت پیشنهاد می کنیم از محصولات این سایت دیدن کرده و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 

خرید کیسه کامپوزیت